Nutspread je tu pro všechny Vaše chutě!

Nutspread je tu pro všechny Vaše chutě!

Milí zákazníci,

všimli jste si, že oříšková másla Nutspread můžete použít, ať už máte chuť na cokoliv? Následující článek Vás přesvědčí :)

Když máte chuť na..

- něco opravdu sladkého? Dejte si Nutspread kokosové!

Chuť na sladké občas dožene každého z nás - jsme nevyspalí, unavení, potřebujeme rychlou vzpruhu, zanedbali jsme konzumaci bílkovin,... ať už je důvod jakýkoliv, stačí pár lžiček Kokosového másla Nutspread a máte vystaráno. Náš úžasný filipínský kokos je přirozeně sladký a přitom sytý - pár lžiček krému Vás krásně uspokojí a přitom neohrozí Vaši váhu ani krevní cukr.

- čokoládu? Dejte si Nutspread Oříškovou čokoládu!

Tady snad jiná odpověď ani být nemůže! Nutspread Oříšková čokoláda je unikátní krém pouze z lískových ořechů, kešu ořechů a bio fair trade kakaa - který ovšem svou chutí a konzistencí opravdu připomíná rozpuštěnou čokoládu :-) Takže pokud jste jako děti také vyjídali ze slepovaných sušenek jenom tu náplň, tady si přijdete na své :D

- něco pikantního? Dejte si Nutspread Kešu a pistácie!

Chce to dnes něco pikantního, něco výjimečného, zkrátka něco úplně jiného? Pistáciový krém s kešu, křupavými mandlemi a solí tento požadavek splňuje do puntíku! Aktuálně nejlepší máslo od Nutspread nenechá nikoho chladným - vyzkoušejte a pochopíte, proč :)

- něco vánočního?? Dejte si Nutspread Vanilkový rohlíček!

Vánoce jsou sice jenom jednou za rok, ovšem chuť a vůni vanilky většina z nás miluje celoročně. Tak proč si ji nedopřát? Vanilkový rohlíček Vás oslní dokonalou konzistencí kešu krému, křupavých vlašských oříšků a nenahraditelné vanilky - u jedné lžičky rozhodně nezůstanete!

- makovec? Dejte si Nutspread Mák a kokos!

Řekněme si to na rovinu - stejně všichni ty záviny, buchty a štrůdly jíme kvůli té náplni uvnitř :) S Nutspread Mák a kokos můžete teď bez výčitek mlsat čistou makovou náplň - přirozeně sladkou díky kokosu, zato bez cukru, strouhanky, mléka a dalších zbytečností, které v komerčních náplních bývají. A to za to stojí, ne?

- něco krémového a hutného? Dejte si Nutspread 100% kešu máslo!

Máte na něco chuť - ale zároveň možná i tak trochu hlad? Kešu máslo Nutspread je pro Vás ideální! Je hutné, krémové a syté, každá lžička Vám dodá spoustu důležitých živin a navíc díky tryptofanu povzbudí Vaši dobrou náladu :)

- perníčky? Dejte si Nutspread Mandlové máslo s perníkem!

Jíst těsto na perníčky - a přitom NEMLSAT :D?! Ano, s námi můžete! Mandle a perník je s námi v sortimentu už od roku 2015 - a podle mnohých z Vás těsto na perníčky ještě 10x předčí :) Tohle máslo má totiž ještě něco navíc - je zcela bez cukru a nemusí se péct - jíst ho tedy můžete kdykoliv a nezatížíte tím svůj krevní cukr. Zkuste ho - opravdu chutná skvěle nejenom o Vánocích :)

- něco jako křupky? Dejte si Nutspread Někdo to rád slané!

Také jste jako děti milovali arašídové křupky? Jejich nostalgickou chuť Vám zcela jistě připomene tohle unikátní máslo - jenom jsme si namísto škrobu, mouky a oleje pohráli se třemi druhy ořechů a špetkou soli! Výrobek, který Vás dostane do kolen a který patří k našim bestsellerům - rozhodně by Vám neměl uniknout :)

- něco sytého a výživného? Dejte si Nutspread Křupavé para ořechy!

Para ořechy patří k nejzdravějším potravinám vůbec - mají vysoký obsah kvalitního tuku, spoustu selenu a zinku, posilují štítnou žlázu a imunitu. Máslo z para ořechů v křupavé verzi je neuvěřitelně lahodné a krémové a hodí se i pro striktní nízkosacharidové diety. Tomu neodoláte!

- hrníček kávy? Dejte si Nutspread Kešu máslo s kávou :)

Jsou lidé, kteří kávě nikdy na chuť nepřijdou... pro nás ostatní je ovšem Nutspread Kešu a káva naprosto závislostí :) Jemný kešu krém protkaný kávou a oříšky je ideální svačinkou a dezertem v jednom - a na jeho smyslnou kávovou chuť rozhodně jenom tak nezapomenete!

Stále nevíte, jak ovládat své chutě? Potřebujete knihu Táňa Lišková: Závislá na čokoládě!


Tak co? Našli jste vše, na co máte chuť :)? Dejte nám vědět!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás