Proč si vybrat právě Oříšková másla Nutspread?

Proč si vybrat právě Oříšková másla Nutspread?

1. Ořechová másla pro vás vyrábíme už od roku 2014 – své práci na sto procent rozumíme a v tom co děláme, jsme profíci.

2. Stále fungujeme jako čistě rodinná firma, věříme si navzájem a nemáme důvod se podvádět a okrádat. Proto nebudeme nikdy šidit ani Vás, naše zákazníky!

(Přesně takhle jsme v roce 2014 začínali.. Vzpomínáte si ještě na naše staré etikety a miniskleničky? Máslíčka jsme vám tehdy zasílali i balení 40 gramů :) )

3. Prvotřídní suroviny pro nás představují naprostý základ. Stále pro Vás hledáme ten nejvoňavější kokos, ty nejsladší vlašské oříšky, ty nejpikantnější arašídy. V nárocích na kvalitu jsme neústupní – a právě proto jsou naše másla tak fantastická.4. Oříšková másla milujeme a známe je jako své boty :) Umíme odhadnout, co Vám bude chutnat, poradíme Vám, jak krémy použít, jak si je ochutit, s čím je nakombinovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem másla přesně pro Vás – proto se neváhejte zeptat!

5. Potřebujete expresní dodání nebo netypické máslíčko na přání? Arašídové máslo s věnováním, s česnekem nebo třeba do pětilitrové sklenice? Pokud je to jen trochu možné, vždy Vám rádi vyhovíme.

6. Máme ty nejúžasnější kombinace, které jinde prostě neseženete. Už jste ochutnali naše podmanivé kokosovo-makové máslo, kešu máslo s kávou a kousky vlašských ořechů nebo unikátní kombinaci slaného krému z kešu a arašídů s křupavými mandlemi? Nebudete vědět, kdy přestat.. :)


7. Máme prestižní certifikát Heureky Ověřeno zákazníky - naše recenze tak mohou psát výhradně skuteční lidé a nikdo jiný. O tom, jak si stojíme, si můžete přečíst ZDE.


8. Jsme ryze česká firma, na kterou je spoleh. Víte, kde nás najdete a jak nás kontaktovat. Kdykoliv budete něco potřebovat, můžete se na nás obrátit!

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás